Altenpfleger - Pielęgniarka Osób Starszych

Zatrudnimy pielęgniarkę na czas nieokreślony dla Domu Opieki w Berlinie!

Zakres obowiązków

  • Opieka pielęgniarska nad osobami starszymi
  • Wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury, ciśnienie, pobieranie krwi
  • Podawanie leków oraz  opieka pielęgnacyjna nad chorymi
  • Przygotowywanie podopiecznych do badań lekarskich

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie
  • Pierwsze doświadczenie w zawodzie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Dieta dzienna netto
  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa na niemieckich warunkach
Zainteresowany? Więc nie czekaj tylko prześlij nam swoje CV i zostań członkiem zespołu TREMONIA!

TREMONIA Nova GmbH & Co. KG
Spandauer Damm 86
14059 Berlin
Telefon: 030 767333602
Email: justyna.czerep@tremonia.de

W 100% zapewniamy poufne traktowanie Twoich danych osobowych!
Czekamy właśnie na Ciebie!

TREMONIA to ekscytujące projekty, indywidualne możliwości kariery i osobiste wsparcie.

Od prawie 40 lat stawiamy naszych pracowników i współpracowników na pierwszym miejscu.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i stań się częścią naszego zespołu TREMONIA.

Znajdźmy wspólnie Twoją drogę do sukcesu!
  • Standort: Berlin

Frau Justyna Czerep

Justyna.Czerep@tremonia.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf Let's Work.