Opiekun(ka) osob starszych (vollzeit/ Mini JOB !!!)

IHRE AUFGABEN:

  • dotrzymywanie towarzystwa
  • pomoc w przygotowywaniu posiłków
  • pomoc / wsparcie w ubiorze/ higienie ciała/ toalecie

IHR PROFIL:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • empatia oraz profesjonalne podejscie do potrzeb pacjentow

DAS BIETEN WIR:

  • prace w niemieckich domach spokojnej starosci,
  • przyjazna atmosfere pracy,
  • mozliwosc pracy i doskonalenia jezyka niemieckiego,
  • wynagrodzenie adekwatne do doswiadczenia,
  • premie za prace w niedziele, swieta i prace nocna
  • dodatki placowe jak Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld
  • wsparcie POLSKIEGO KOORDYNATORA

Osoby zainteresowane proszone sa o kontakt telefoniczny/Whats APP : pod numerem telefonu: 0049 151 12 85 56 94

Dzwon!!! Piszz!! Czekamy na Ciebie!!!

MVI Personal Power

Firma PERSONAL POWER to niemiecka agencją pracy, która specjalizuje się w branzy medycznej na terenie Niemiec.

Nasza dewiiza to Inwestycja w utalentowanych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności współpracując i zdobywajac doswiadczenie z naszymi Partnerami.

Posiadamy ogromne doświadczenie w dużych jak i prestiżowych szpitalac oraz domach spokojnej starosci na terenie calych Niemiec.

Dla naszych Klientów poszukujemy od zaraz Kandydatów na stanowisko:

Opiekun(ka) osob starszych

  • Standort: München

MVI PERSONAL POWER GmbH

Frau Aleksadra Dudzicz

aleksandra.dudzicz@personal-power.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf Let's Work.