Pečovatelka v Drážďanech a okolí jako pendlerka ( m/ž )

Hledáte novou výzvu a už máte zkušenosti s ošetřovaním ? Neobáváte se kontaktu se starší generací nebo se zdravotně postiženými lidmi a vždy hledáte osobní životní příběhy? Jste Pečovatelka ( m/ž ) a nedělá vám problém každodenní cestování? Tak hledáme právě Vás pro oblast Drážďany a okolí v rámci smlouvy dočasného zaměstnání.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Ošetřovatelská péče o pacienty v domácím prostředí, v domove senioru
  • Provádění základní a ošetřovatelské péče
  • Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění
  • Ošetřovatelská dokumentace

VÁŠ PROFIL

  • Máte zkušenosti nebo kurz jako Pečovatelka
  • SZŠ v oboru Ošetřovatelství, VOŠ, VŠ
  • Německý jazyk na úrovni minimálne A2
  • Pečujete rádi o starší a nemocné lidi
  • Pracujete samostatně a zodpovědně
  • Možnost pracovat na směny
  • Vlastní auto

VÝHODY

  • Nemecká pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Nadtarifní platové ohodnocení (zajištěný iGZ tarifní smlouvou)
  • Kompenzace práce navíc ( volno nebo proplácení )
  • Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
  • Příplatek na jednosměrné jízdné 0,30/km
  • Pracovní doba od plného až  po částečný pracovní úvazek
  • Osobní podpora přátelského a kompetentního alpha-týmu v českém a slovenském jazyku

KONTAKT:

alpha Personal-Service GmbH

Frau Paulina Jašová
Altplauen 1
01187 Dresden
Tel:    0351 647565 17
Mail:  pjasova@personalservice-alpha.de
Web: https://www.personalservice-alpha.de/

  • Standort: Dresden

Frau Sandra Ende

dresden@personalservice-alpha.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf Let's Work.