Pflegehelfer - Opiekun Osób Starszych

Jesteś życzliwy i otwarty na potrzeby drugiego człowieka, a do tego szukasz pracy? Więc podejmij ją u nas w Domu Opieki  w pięknym mieście Berlin jako Opiekun Osób Starszych!

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie opieki podopiecznym Domu Seniora
  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
  • Podawanie posiłków
  • Uczestniczenie w zajęciach zorganizowanych przez Dom Opieki

Wymagania

  • Doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Cierpliwe i łagodne podejście do podopiecznego
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 2100-2200 Eur brutto
  • Do wyboru pełny etat albo pół etatu
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Ubezpieczenie niemieckie
Zainteresowany? Więc nie czekaj tylko wykorzystaj swoją szansę!

TREMONIA Nova GmbH & Co. KG
Spandauer Damm 86
14059 Berlin
Telefon: 030 767333601
Email: justyna.czerep@tremonia.de

W 100% zapewniamy poufne traktowanie Twoich dokumentów oraz ochronę Twoich danych osobowych.

Czekamy właśnie na Ciebie!

TREMONIA to ekscytujące projekty, indywidualne możliwości kariery i osobiste wsparcie.

Od prawie 40 lat stawiamy naszych pracowników i współpracowników na pierwszym miejscu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i stań się częścią naszego zespołu TREMONIA.

Znajdźmy wspólnie Twoją drogę do sukcesu!
  • Standort: Berlin

Frau Justyna Czerep

Justyna.Czerep@tremonia.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf Let's Work.