Pielęgniarka intensywnej terapii (m/k)

Wasze zadania:

  • Monitorowanie i opieka nad pacjentami intensywnej terapii
  • Podstawowa intensywna opieka medyczna
  • Niezależna obsługa i monitorowanie urządzeń medycznych
  • Przygotowanie i obserwacja oraz pomoc w działaniach diagnostycznych i terapeutycznych
  • Godna zaufania osoba kontaktowa dla pacjentów, krewnych i  współpracowników

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako pielęgniarka (np. pielęgniarka geriatryczna, pielęgniarka zdrowia lub pielęgniarka pediatryczna)
  • Indywidualne zastosowanie standardów pielęgnacyjnych w procesie pielęgnacyjnym
  • Chęć do pracy w weekend i systemie zmianowym
  • Uśmiech, radość pracy z ludźmi, którzy potrzebują naszego wsparcia
  • Poczucie odpowiedzialności i rzetelności
  • Wraźliwość i zrównoważony sposób pracy
  • Chęć i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stosunek pracy na czas nieokreślony
  • Płatnść zgodnie z obowiązującymi taryfami i GZ
  • Wynagrodzenie świąteczne i urlopowe zgodnie z obowiązującymi taryfami i GZ
  • Duża szansa na przejęcie przez klienta
  • Premie z tytułu „rekrutacji pracowników” w wysokości do 500,00 EUR
  • Wsparcie osobiste polskiego koordynatora

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Aplikuj online za pomocą "Button"  i prześlij nam swoje CV.

Oferujemy możliwość przesłania dokumentów aplikacyjnych pocztą elektroniczną na adres E-mail: lucyna.zabrzanska@solid-personal.de
lub pocztą na adres
Solid Personalservice GmbH | Breite Str. 1 | 07749 Jena
per WhatsApp pod numer  (+49) 152 / 071 27 048
Aby odpowiedzieć na wszelkie pytania jesteśmy do państwa dyspozycji.

SOLID-Team wita serdecznie !!!

Solid Personalservice GmbH to młoda prężnie rozwijająca się firma, którą zarządzają i tworzą doświadczeni pracownicy obsługi personalnej. Nasze motto: Serwis personalny nowej generacji.

  • Standort: Arnstadt

Solid Personalservice GmbH

Frau Lucyna Zabrzanska

lucyna.zabrzanska@solid-personal.de

Bitte beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf Let's Work.